اعتماد
دانشجویان تجمع کننده مقابل وزارت خارجه در اعتراض به جنایات رژیم صهیونیستی در فلسطین و سکوت و سازش سران کشورهای عربی، خواستار اعدام انقلابی حسنی مبارک و قطع صدور نفت به غرب شدند.

اعتماد ملی
علی رغم موافقت دستگاه های ذی ربط در کویت با صدور ویزای «مصطفی قاسمی» که قرار بود به عنوان سرپرست جدید مدارس ایران وارد کویت و مشغول به کار شود، مقامات این کشور اخیرا موافقت با ویزای وی را کان  لم یکن اعلام کرده اند.

کیهان
یدا... اسلامی دبیرکل مجمع نمایندگان ادوار مجلس اذعان کرد اغلب اعضای دولت سابق (اصلاحات) حاضر نیستند از عملکرد و دستاورد آن دولت دفاع کنند و تنها در برخی موارد، رمضان زاده و ستاری فر با ارائه آمار درباره دستاوردهای دوران خاتمی اظهارنظر کردند.ابرار
گفته می شود همزمان با نزدیک شدن به سی سالگی انقلاب اسلامی ایران، برخی رسانه های غربی و نیروهای اپوزیسیون، برنامه های ویژه ای را برای تخریب و هجمه علیه ایران تدارک دیده اند.

خورشید
حمیدرضا کاتوزیان رئیس کمیسیون انرژی مجلس از استقبال وزارتخانه های نفت و سازمان انرژی اتمی از ادغام وزارتخانه های نفت و نیرو برای تشکیل وزارتخانه  انرژی خبر داد.

مردم سالاری
به دنبال انتشار خبری مبنی بر مکاتبه یک عضو فراکسیون اقلیت مجلس با وزیر علوم در جهت حمایت از استاد اخراجی دانشگاه یزد، محمدرضا تابش نماینده اردکان گفت: بنده از این موضوع کاملا بی اطلاعم و هیچ مکاتبه ای هم انجام نداده ام.


دسته ها :
سه شنبه دوازدهم 9 1387
X